چرا براى سرمايه گذار پیش فروش پروژه هاى املاک و مستغلات بهترین انتخاب است

پروژه های پيش فروش با سرمایه گذاری بدون دردسر هم معنى هستند. آنها ارزش سرمايه اى را همانند یک ملک موجود بدون هیچ گونه خطراتی مرتبط با هزینه مانند هزینه های نگهداری ، مالیات بر املاک ، وضعیت اشغال و موارد دیگر به شما می دهند. در حالی که این برای همه پروژه های پیش فروش صادق است ، واحدهای فروشی در منطقه ونکوور یک انتخاب حتی جذاب تر برای سرمایه گذاران ارائه می دهد. در اینجا دلایلی وجود دارد که سرمایه گذاران باهوش برای بدست آوردن بخشی از بازار پررونق در صف هستند.

تقاضای پيش فروش زیاد است

تعداد واحدهای پیش فروش که در ونکوور بزرگ آماده و فروخته می شوند بیشتر و بیشتر می شوند. موجودی پیش فروش نسبت به سال گذشته ٤٢ درصد افزایش یافته است. این افزایش اطمينان به خود بساز بفروشان به پتانسیل های این بازار را اثبات مى كند و آنها اشتباه نمی كنند. تنها در ماه سپتامبر فروش ٣٥٢ واحد در منطقه بزرگ ونکوور بود. این افزایش تكان دهنده ٢٤٥.١ درصد ماه به ماه است. سرمایه گذاران آگاه در حال جنب و جوش هستند و واحدهایی را که می دانند بازده بالایی را که دوست دارند مى دهد ، به دستشان می آورند.

بازار فروش مجدد در حال رونق گرفتن است

اگر در زمان مناسب سرمایه گذاری کنید ، حداکثر بازده هر سرمایه گذاری قابل تحقق است. در حال حاضر، بازار پیش فروش ونکوور در چنین زمانى قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت وام مسکن و کانادا ، مترو ونکوور در سالهای آینده سال ٢٠٢٠ و ٢٠٢١ قصد دارد به سطح های جدید بالاتري دست يابد. میانگین قیمت یک خانه در منطقه می تواند تا سال ٢٠٢١ به یک میلیون دلار برسد . در مقايسه با قیمت ٩٣٤.٩٧٧ دلار در سال ٢٠١٧ ، مشاهده پرش باورنکردنی تنها در ٥ سال بسیار سهل است. بنابراین ، اگر در زمان مناسب اقدام كنيد ، می توانید ملک را با سود قابل توجهی بفروشید. بازار فروش مجدد رونق بزرگی در پشت تقاضا برای واحدهای پیش فروش مى باشد. سرمایه گذاران پى مى برد که اگر امروز دارایی درستى را خریداری کنند ، در آینده نه چندان دور از بازده چشمگیر برخوردار مى شود.

حفاظت نظارتی

املاک و مستغلات در بریتیش کلمبیا توسط قانون بازاریابی توسعه املاک و مستغلات تنظیم می شود. حمایت های بسیاری از این قانون در اختیار خریداران در اين ايالت است. به عنوان مثال ، دوره فسخ ٧ روزه که به خریدار ٧ روز مهلت می دهد تا خریدار بدون نیاز به دليلى قرارداد را فسخ كند. محافظت دیگر طبق قانون این است که بساز بفروش نمی تواند تا زمان ساخت و ساز به صندوق های واریزی شده دسترسی پیدا کند. چنین حمايتها و حفاظت هایی باعث می شود پروژه های پیش فروش در ونکوور بسیار فروشنده هاى مساعد و دوستانه باشند و از این رو بسیار جذاب هستند.

همه چیز در مورد اقدام صحیح است

هدف سرمایه گذاری در یک واحد پیش فروش تضمین بازده را نمى كند. پیدا کردن یک پروژه پیش فروش در یک مکان مطمئن ، با پشتيبانى یک بسازبفروش معتبر و موردی که پتانسیل قابل توجهی برای بازده های بالا ارائه می دهد ، بسیار حياتى است. در این عصر طلايى جدید سرعت ، باید اطمینان حاصل کنید که شرکای باتجربه ای دارید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کنند. شما به کمک یک راهنماى معتبر املاک و مستغلات با تجربه چندین دهه در پروژه های پیش فروش ، مانند من ، نیاز دارید تا به شما در یافتن پروژه نهایی فروش نهایی برای سرمایه گذاری خود کمک كند.

با من در تماس باشید و من به شما کمک می کنم بهترین گزینه سرمایه گذاری را برای اهداف مالی خود پیدا کنید. نیم ساعت برای یک فنجان قهوه در کافی شاپ مورد علاقه خود مهمان من باشید تا در مورد گزینه های خود صحبت کنید.