چرا در ونکوور بزرگ بهتر است روی واحدهای پیش فروش سرمایه گذاری كرد

اگر پول اضافی در اختیار داشته باشید ، خرید ملک یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری پول است. ملك اغلب بازده را به عنوان شکلی از درآمد مجهول برمی گرداند ، در حالی که در طى زمان نیز قابل ستايش است. احتمال تنزل نیز وجود دارد ، اما ناگهانی اتفاق نمی افتد. همیشه می توانید ببینید که یک مایل دورتر است و ضرر هایتان را کاهش دهيد.
سرمایه گذاری كردن  در واحدهای پیش فروش کمی متفاوت از پروسه  متداول سرمایه گذاری شما در ملک است.
اولا ، واحدهای پیش فروش واحدهای کاندو(مالكيت مشترك) هستند که هنوز کامل نشده اند ، اما براى فروش هستند. شما معامله را انجام ميدهيد و آنها را خریداری می کنید در حالی که آنها هنوز در مرحله ساخت و ساز هستند - و حتى گاهی اوقات چیزی جز نقشه اى  روی کاغذ نیست. این ممکن است به نظر برسد که تمام کارت ها به ضرر سرمایه گذار روى هم انباشته شده اند ، اما چنين نیست.
در ونکوور این پروسه به گونه ای انجام می شود که هم از حقوق  خریدار و هم از حقوق فروشنده محافظت كند.

چگونه انجام می شود؟

با قرار دادن ٥ تا ١٠٪؜  سپرده در زمان خرید و ١٠ تا ١٥٪؜ دیگر در طول ساخت و ساز، سرمایه گذاران روی واحدی سرمایه گذاری می کنند که هنوز ساخته نشده است. باقیمانده پول براى زمان اتمام است زمانيكه سرمایه گذارمی تواند وام بگيرد.
سرمایه گذار مدت ٧ روز پس از توافق با فروشنده زمان برای تجديد نظر دارد. پس از اتمام مهلت ، پول سپرده از حساب اعتماد به صاحب پروژه منتقل می شود.

جذابیت های زیادی برای خرید واحدهای پیش فروش در ونکوور برای سرمایه گذاران وجود دارد. برخی از آنها شامل؛

 • بدون هزینه تعمیر و نگهداری

  با یک سرمایه گذاری پیش فروش در واحدهای ونکوور ، نیاز به پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری یا پرداخت وام ماهانه وجود ندارد.

 • گارانتى دریافت یک ملک جدید

  شما با تکمیل ملک توسط پیمانکار مطمئناً واحد جدیدی را دريافت می کنید. اين ضمانت ، زمانيكه منتظر خرید واحدهای قبلاً تکمیل شده هستید، وجود  ندارد. این بدان دلیل است که شما ممکن است نتوانید چنین فرصتی را پیدا کنید.

 • حق به دلخواه ساختن واحد خریداری شده.

  پس از خرید یک واحد پیش فروش ، به عنوان مالک ، می توانید درخواست کنید تغییراتی در واحد خود ایجاد شود. این یک امتیازی است که هنگام خرید واحدهای پیش فروش نداريد.

مزایای خرید واحدهای پیش فروش در ونکوور

 • خرید بهتر برنامه های سپرده

  با یک واحد پیش فروش ، لازم نیست مبلغ اول سپرده سنگین را که ممکن است بالغ بر ٢٠٠٠٠٠  دلار باشد بپردازيد. اولین واریز شما به میزان ٥٪؜ یا ١٠٪؜ است.

 • هزینه های تعمير و نگهداری پایین

  با داشتن یک ملک جدید ، می توانید مطمئن باشید که هزینه های تعمیر و نگهداری (هنگامی که ممکن است چندين سال به سراغ شما نيايد) زیاد نميشود. در مقایسه با یک واحد فروخته شده ، هزینه تعمیرات و نگهداری می تواند یک حفره ى  کوچک در هزینه های شما حفر کند.

 • از گارانتی محافظت و مراقبت  لذت ببرید

  خریداران واحد پیش فروش یک ساختمان جدید و یک ضمانت ساختمان جدید همراه با آن دریافت می کنند. این بیمه گارانتی می تواند در هر جایی از ٢-١٠ سال زمان داشته باشد.

 • جذاب تر برای مستاجران = ارزش اجاره ى بالاتر

  اجاره در ونکوور و منطقه بزرگ ونکوور گران ميباشد. مستاجر برای محلی که در آن زندگی می کند حق بیمه می دهد ، بنابراین برای پولی که پرداخت می کنند انتظار بهترین ها را دارند. مطالعات نشان داده مى دهد که اغلب اوقات مردم بیش از نیمی از درآمد خود را برای اجاره هزينه می کنند. این بدین معناست که داشتن يك  واحد جدید به دلایل مبرهن برای اجاره دهنده جذاب تر است. در یک واحد کاملاً جدید ، مستاجران از طراحی مدرن و به روز ، وسایل و لوازم جدید و مهمتر از همه امکانات شگفت انگیز مانند سالن ورزشی ، استخر ، جکوزی و اغلب با بازی ها و اتاقهای مهمانی ميباشد، برخوردار ميشوند. برخی از ساختمانهای با كيفيت بالاتر ، اتاق سرايدار و میهمانان را برای کسانی که شب مي مانند  و خارج از شهر هستند ، فراهم می آورند.

مزایای خرید واحدهای پیش فروش در ونکوور در مقایسه با معایب به مراتب بیشتر است. اگر می توانید ، امروز یک سرمایه گذاری پیش فروشی را انجام دهيد. در صورت تمایل، برای اطلاعات بیشتر با من مستقیماً تماس بگیرید تا در مورد گزینه های مورد نظرتان صحبت كنيم و بهترین برنامه مناسب برای سرمایه گذاری در املاک خود را بيابيد.